Spotkanie z Mistrzynią Olimpijską w Curlingu z Szkocji!

Uczniowie naszej szkoły mieli zaszczyt gościć wybitną sportową osobistość - Mistrzynię Olimpijską w curlingu, która przybyła prosto ze Szkocji - Eve Muirhead.

Uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań, aby dowiedzieć się więcej o jej przygotowaniach do zawodów oraz o tym, co sprawia, że curling jest tak pasjonującą grą. Ponadto, wszyscy obecni mieli okazję zrobić pamiątkowe zdjęcia z mistrzynią oraz otrzymać autograf, który będzie niezwykłą pamiątką z tego wyjątkowego spotkania.

Na zakończenie tego wydarzenia, reprezentanci poszczególnych klas zmierzyli się w kilku endach, aby wyłonić czteroosobową drużynę, która reprezentowała naszą szkołę podczas treningu na torze curlingowym.

Podczas tego wyjątkowego spotkania, uczennice z klasy językowej miały niesamowitą szansę przeprowadzić wywiad z Mistrzynią do naszej szkolnej telewizji. Miały one wyjątkową okazję zadawać pytania i dowiedzieć się więcej o jej życiu, karierze sportowej oraz o tajnikach curlingu.

Dziękujemy wszystkim za udział w tym wyjątkowym spotkaniu i życzymy dalszych sukcesów Eve Muirhead.

Dziękujemy KS Warszowice za możliwość udziału w wydarzeniu. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu Olympic Tour Celebration.

Wywiad można zobaczyć powyżej, natomiast relacja z całego spotkania jest dostępna od tym linkiem: