Jesteś tutaj:
  2. Biblioteka

"Mała Książka - Wielki Człowiek"

Pierwszaki zostały zaproszone na wyjątkowe przedstawienie teatru kukiełkowego, które przybliżyło im magiczny świat przygód Kubusia Puchatka i jego przyjaciół.

Światowy Dzień Poezji

Z okazji Światowego Dnia Poezji w bibliotece szkolnej przygotowaliśmy wyjątkowy film. Zapraszam do obejrzeniasmile

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

21 lutego obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Na lekcjach języka polskiego oraz w bibliotece uczniowie rozwiązywali zadania i konkursy językowe, a chętni zmagali się z łamańcami językowymi.

Dzień Kota w bibliotece

"Dzień Kota" w bibliotece, czyli super zabawa z kotami w roli głównej. Były wielkie kocie poszukiwania, malowanie kocich buziek, kocie kolorowanki, ciekawostki i książki oraz bardzo zadowoleni uczniowie.

Biblioteczne walentynki

W  Walentynki w naszej bibliotece odbyła się wyjątkowa akcja, która zachęcała uczniów do odkrywania nowych literackich przygód oraz dzielenia się swoimi ulubionymi bohaterami. Podczas "Randki z Książką" wszystkie książki zostały owinięte w szary papier, ukrywając swoje tytuły....

Dzień z Kubusiem Puchatkiem

Z okazji rocznicy urodzin pisarza A.A. Milne obchodziliśmy w bibliotece dzień Kubusia Puchatka. Jak to z Małym Głupiutkim Misiem bywa było wesoło, kolorowo i smacznie.

"Przyłapani na czytaniu" - konkurs czytelniczo-fotograficzny.

W piątek w bibliotece odbyło się podsumowanie konkursu organizowanego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa "Przyłapani na czytaniu".  Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom GRATULUJEMY fantastycznych pomysłów na ciekawe zdjęcia.

Święta w bibliotece

Przedświąteczna gorączka dotarła do biblioteki. Pełne magii opowieści oraz wyjątkowe, mikołajkowe kolorowanki czekały na czytelników.