Rok szkolny 2013/2014

Prezentacje projektów drugoklasistów.

Już kolejny rok klasy drugie pracowały nad projektami z poszczególnych przedmiotów. I tym razem tematyka była bardzo różnorodna.

Spektakl "Szkolne Dziady" zdobył II miejsce w Przeglądzie Teatralnym "O rękawiczkę Melpomeny"

12. czerwca zaprezentowalismy spektakl przygotowany pzrez p. Lidię Ponicką - Gosek na Przeglądzie Teatralnym. Sparafrazowana wersja "Dziadów cz. II" Adama Mickiewicza bardzo spodobała się jurorom i widzom, dzięki czemu zdobyliśmy II miejsce.

Ostatni wspólny wyjazd klas trzecich

18 czerwca 2014 roku wszyscy uczniowie klas trzecich wyjechali do Krakowa.

Es war einfach genial!!!!!!!

16 czerwca 2014 roku pod naszą szkołą zaparkował kolorowy samochód z logo DEUTSCH WAGEN TOUR. W ramach ogólnopolskiego projektu promującego język niemiecki, klasy pierwsze naszego gimnazjum wzięły udział w niezwykłym spotkaniu z lektorką Instytutu Goethego, panią Joanną...

Nasi posłowie i ich udana kampania profrekwencyjna!

Dominika Kolon i Antoni Młynarczyk-Woźniak, nasi posłowie na XX Sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży, zrealizowali drugie zadanie rekrutacyjne organizując kampanię profrekwencyjną, zachęcającą mieszkańców Pawłowic do głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Wycieczka do Muzeum Drukarstwa

9. maja grupa uczniów naszego gimnazjum, w ramach współpracy między bibliotekami szkolnymi w Pawłowicach, była na wycieczce w Muzeum Drukarstwa w Cieszynie.

Prawybory do Europarlamentu

W naszej szkole prawybory do Europarlamentu odbyły się 23 maja.

II Międzynarodowy Mityng Sportowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Pawłowice

23. maja już kolejny raz współorganizowaliśmy Międzynarodowy Mityng Sportowy oraz gościliśmy uczestników ze szkoły partnerskiej w Deta w Rumunii.