Projekt eTwinning: Let's start!

Uczniowie klas 5 wraz z 12 szkołami z Polski oraz 2 szkołami z Włoch oraz 1 z Grecji przystąpiła do projektu z języka angielskiego Joyful journal w ramach programu partnerskich szkół eTwinning. Koordynatorem projektu w naszej szkole jest pani Beata Olekszyk-Nowakowska - nauczycielka języka angielskiego .

Projekt jest realizowany od marca do końca maja. Uczniowie razem tworzą Radosny dziennik, dzięki któremu poznają bezpieczny Internet, poznają uczniów z zaprzyjaźnionych szkół, równolegle prowadzą wspólnie dziennik w którym zamieszczają swoje prace, opisują siebie, swoje emocje. Głównym tematem są zmysły i to w jaki sposób postrzegamy przez nie świat. Uczniowie komunikują się tylko w języku angielskim.