Spektakl "Szkolne Dziady" zdobył II miejsce w Przeglądzie Teatralnym "O rękawiczkę Melpomeny"

12. czerwca zaprezentowalismy spektakl przygotowany pzrez p. Lidię Ponicką - Gosek na Przeglądzie Teatralnym. Sparafrazowana wersja "Dziadów cz. II" Adama Mickiewicza bardzo spodobała się jurorom i widzom, dzięki czemu zdobyliśmy II miejsce.

"Szkolne Dziady" to inscenizacja, w której zamiast mickiewiczowskich duchów i zjaw pojawiają się typowe dla szkoły "duszyczki": Leń, Wagarowicz, Kujony oraz Szkolne Celebrytki. Ze sporym poczuciem humoru zaproponowane zostały sposoby naprawienia ich szkolnych win, aby mogli zaznać spokoju. Całość spektaklu została opatrzona trafnie dobranymi fragmentami muzycznymi. Wszystko to sprawiło, że przedstawienie zajęło II miejsce w Przeglądzie. Natomiast warto zaznaczyć, że troje naszych uczniów otrzymało indywidualne nagrody za wspaniałą grę aktorską.