Młodzi posłowie u Wójta Gminy Pawłowice

Dnia 24.05.2016 sześciu uczniów naszej szkoły, którzy zdobyli mandat poselski na Sejm Dzieci i Młodzieży w Warszawie, zostało zaproszonych przez Wójta Gminy Pawłowice.

W czasie spotkania Monika Wosińska, Wiktor Swoboda, Paweł Nowak, Michał Staniek, Tomek Pisarek i Marek Krosny opowiadali o realizacji zadań rekrutacyjnych. Rozmawiano też o sprawach dotyczacych młodzieży naszej gminy. Spotkanie przebiegło w niezmiernie miłej atmosferze - okazało się, że Wójt jest miłośnikiem historii. W czasie wizyty zrodził się ciekawy pomysł stworzenia w naszym gminazjum Formu Młodych, gdzie odbywałby się debaty i konsultacje, dotyczące spraw młodzieży Gminy Pawłowice. Ustalono, że po udziale w XXII Sesji SDiM młodzi posłowie podzielą się zdobytymi doświadczeniami i zaprojektują plan oraz sposób działania Forum Młodych.