Dzień Dziecka na sportowo

Dzień Dziecka nasi uczniowie spędzili na sportowo. Tego dnia nie odbyły się zajęcia edukacyjne, więc rzesza uczniów udała się na halę sportową aby wyłonić najlepszych z najlepszych w rywalizacjach indywidualnych oraz klasowych.

Rozgrzewka została przeprowadzona przez gościa specjalnego panią Patrycję - wykwalifikowaną instruktorke firness. Kilkunastominutowy aerobik wprowadził wszystkich uczniów i nauczycieli w stan pełnej gotowosci sportowej. Współzawodnictwo rozpoczęło się jednocześnie w kilku konkurencjach. Uczniowie podbijali indywidualne rekordy w żonglerce piłką nożną oraz siłowaniu się na rękę. Klasowe wezwania w przeciąganiu liny oraz w skokach grupowych na skakance. Sztafeta gwieździsta wywołała najwięcej emocji, ze względu na bardzo wyrównaną walkę między przedstawicielami klas jak i drużyną nauczycieli. Jednocześnie na boisku odbyły się rozgrywki wśród drużyn uczniów klas pierwszych, drugich oraz trzecich w siatkówkę. Zwycięscy na zakończenie Dnia Sportu rozegrali mecz siatkówki, piłką plażową, z drużyną nauczycieli. Dziękujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom wychowania fizycznego za organizację wydarzenia.

ZAPRASZAMY NA FOTORELACJĘ: http://www.g1pawlowice.szkolnastrona.pl/index.php?p=ga&idg=mg,27&id=53&action=show