I miejsce w Gminnym Mityngu Sportowym.

W dniach 20. i 25. 05. 2013r. odbył się Gminny Mityng Sportowy zorganizowany w ramach obchodów Dni Gminy Pawłowice. Nasza szkoła nie tylko uczestniczyła w nim ale była współorganizatorem zmagań sportowych uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Każdą szkołę reprezentował zespół 12 uczniów (6 dziewcząt, 6 chłopców).

W pierwszym dniu 20.05.2013r. (poniedziałek) zawodnicy rywalizowali w konkurencjach lekkoatletycznych: rzut dyskiem, rzut oszczepem, bieg przez płotki i inne. Drugiego dnia tj. 25.05.2013r. (sobota) rozegrano turniej gier i zabaw z elementami gier zespołowych. Drużyna z Naszej szkoły prowadziła już po pierwszym dniu rywalizacji  sportowej. W sobotę potwierdziła dobrą formę sportową i w ogólnej klasyfikacji zajęła I miejsce w Gminnym Mityngu Sportowym.    GRATULUJEMY!!!

Pozostałe zdjęcia dostępne są w galerii