Kamilla zakwalifikowała się na rejs!

Kolejna uczennica naszego gimnazjum, zachęcona przykładem starszej koleżanki, zakwalifikowała się na rejs "Pogorią" w ramach "Szkoły pod Żaglami".

15. czerwca w Giżycku Kamilla Nowak, uczennica klasy II, wzięła udział w eliminacjach. Jak zawsze, poza spełnieniem wymogów sprawnościowych, istotnym elementem była działalność kandydata w wolontariacie, ponieważ udział w "Szkole pod Żaglami" jest formą nagrody za pracę na rzecz innych ludzi . Tym razem do walki o miejsca na pokładzie "Pogorii" przystąpili nie tylko młodzi Polacy, ale również ich rówieśnicy z Rosji. Spośród setki kandydatów wyłoniono grupę 32 osób, które 1. września wyruszą w rejs i w tym składzie podstawowym znalazła się właśnie Kamilla. Gratulujemy!