VIII miejsce w Rejonowych Szachowych Mistrzostwa Szkół Podstawowych i Gimnazjów
II miejsce w Powiatowych Szachowych Mistrzostwa Szkół Podstawowych i Gimnazjów kategoria - Chłopcy szkoły podstawowe
V miejsce w Powiatowych Szachowych Mistrzostwa Szkół Podstawowych i Gimnazjów kategoria - dziewczyny szkoły podstawowe
III miejsce w powiatowych zawodach mini siatkówka - chłopców
II miejsce w powiatowych zawodach mini piłki ręcznej - dziewcząt
Drużyna w składzie:
Maria Krosny
Natalia Gwiaździńska
Olga Stachniak
Marta Konczalska
Karolina Bazgier
Natalia Jaszewska
Angelika Wosińska
Alicja Bieryt
Julia Lach
Vanessa Hauszild
Patrycja Stubińska
I miejsce w powiatowych zawodach mini piłki koszykowej - dziewcząt
Drużyna w składzie:
Magdalena Blecharz
Maria Krosny
Natalia Gwiaździńska
Olga Stachniak
Marta Konczalska
Karolina Bazgier
Agata Hanusek
Natalia Jaszewska
Angelika Wosińska
Alicja Bieryt
I miejsce w gminnych zawodach mini piłki ręcznej - dziewcząt
Drużyna w składzie:
Magdalena Blecharz
Maria Krosny
Natalia Gwiaździńska
Olga Stachniak
Marta Konczalska
Karolina Bazgier
Agata Hanusek
Natalia Jaszewska
Angelika Wosińska
Alicja Bieryt
I miejsce w gminnych zawodach mini piłki ręcznej - chłopców
Drużyna w składzie:
Bartosz Krupa
Mikołaj Bandura
Karol Bandura
Maksymilian Bandura
Piotr Łomozik
Ireneusz Wachtarczyk
Tomasz Pisarek
Damian Radecki
Konrad Kulas
Grzegorz Bobola
Błażej Krosny
Szymon Jasiczek
I miejsce w gminnych zawodach mini piłki koszykowej - dziewcząt
Drużyna w składzie:
Magdalena Blecharz
Maria Krosny
Natalia Gwiaździńska
Olga Stachniak
Marta Konczalska
Karolina Bazgier
Agata Hanusek
Natalia Jaszewska
Angelika Wosińska
Alicja Bieryt
I miejsce w gminnych zawodach mini piłki koszykowej - chłopców
Drużyna w składzie:
Bartosz Krupa
Mikołaj Bandura
Karol Bandura
Maksymilian Bandura
Piotr Łomozik
Ireneusz Wachtarczyk
Tomasz Pisarek
Damian Radecki
Konrad Kulas
Grzegorz Bobola
Błażej Krosny
Szymon Jasiczek
VI miejsce w rejonie - sztafetowe biegi przełajowe - dziewcząt
Drużyna w składzie:
Magdalena Blecharz
Natalia Gwiaździńska
Natalia Jaszewska
Olga Stachniak
Angelika Wosińska
Oliwia Mężyk
Marta Konczalska
V miejsce w rejonie - sztafetowe biegi przełajowe - chłopców
Drużyna w składzie:
Tomasz Pisarek
Karol Bandura
Mikołaj Bandura
Maksymilian Bandura
Ireneusz Wachtarczyk
Grzegorz Bobola
Szymon Doleżyk
III miejsce w powiecie - sztafetowe biegi przełajowe - dziewcząt
Drużyna w składzie:
Magdalena Blecharz
Natalia Gwiaździńska
Natalia Jaszewska
Olga Stachniak
Angelika Wosińska
Oliwia Mężyk
Marta Konczalska
II miejsce w powiecie - sztafetowe biegi przełajowe - chłopców
Drużyna w składzie:
Tomasz Pisarek
Karol Bandura
Mikołaj Bandura
Maksymilian Bandura
Ireneusz Wachtarczyk
Grzegorz Bobola
Szymon Doleżyk
I miejsce w gminie - sztafetowe biegi przełajowe - dziewcząt
Drużyna w składzie:
Magdalena Blecharz
Natalia Gwiaździńska
Natalia Jaszewska
Olga Stachniak
Angelika Wosińska
Oliwia Mężyk
Marta Konczalska
I miejsce w gminie - sztafetowe biegi przełajowe - chłopców
Drużyna w składzie:
Tomasz Pisarek
Karol Bandura
Mikołaj Bandura
Maksymilian Bandura
Ireneusz Wachtarczyk
Grzegorz Bobola
Szymon Doleżyk