Wybitni Sportowcy - chłopcy
Lp |
Uczeń |
Grupa |
Klasa |
1. |
Głowala Szymon |
4-6 |
6b |
2. |
Łukasik Igor |
4-6 |
6b |
3. |
Kobylarczyk Damian |
7, 2-3 gim. |
2E |
4. |
Salik Mateusz |
7, 2-3 gim. |
2E |
5. |
Matuszczak Bartosz |
7, 2-3 gim. |
2E |
Wybitni Sportowcy - dziewczyny
Lp |
Uczennica |
Grupa |
Klasa |
1. |
Mężyk Oliwia |
4-6 |
6b |
2. |
Nogły Zuzanna |
4-6 |
6b |
3. |
Biernat Oliwia |
7, 2-3 gim. |
2E |
4. |
Famulok Zuzanna |
7, 2-3 gim. |
2E |
5. |
Puzoń Paulina |
7, 2-3 gim. |
2E |
Złota Dziesiątka kl. 7 - 8 SP i Gimnazjum
Edyta Janosz - 3A - wzorowe - śr.ocen 5,56
Wiktoria Macura - 2A - wzorowe - śr.ocen 5,53
Marta Gajda - 3B - wzorowe - śr.ocen 5,50
Michał Waluś - 2A - wzorowe - śr.ocen 5,47
Patrycja Mach - 3B - wzorowe - śr.ocen 5,44
Zuzanna Król - 7a - wzorowe - śr.ocen 5,43
Monika Poloczek - 7a - wzorowe - śr.ocen 5,43
Balbina Sikora - 2E - wzorowe - śr.ocen 5,43
Oliwia Biernat - 2E - wzorowe - śr.ocen 5,40
Karolina Broda - 3A - wzorowe - śr.ocen 5,39
Sandra Dzyzga - 3A - wzorowe - śr.ocen 5,39
Natalia Pisarek - 3A - wzorowe - śr.ocen 5,39
PRYMUSI - kl. 3
Pochcioł Weronika - 3c
Daniluk Julia - 3b
Gruszczyk Andrzej - 3b
Piątek Dorota - 3b
Data Marcelina - 3b
Złota Dziesiątka kl. 4 - 6
Oliwia Uryć - 4b - wzorowe - śr. ocen 6.00
Oliwia Mężyk - 6b - wzorowe - śr. ocen 5,73
Mateusz Brandys - 4c - wzorowe - śr. ocen 5,55
Hanna Jaszewska - 5a - wzorowe - śr. ocen 5,55
Szymon Juroszek - 5b - wzorowe - śr. ocen 5,55
Igor Łukasik - 6b - wzorowe - śr. ocen 5,55
XXIV sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży w Warszawie mandat poselski uzyskali:
Klaudia Teszner, Aleksandra Pisarek, Edyta Janosz, Natalia Pisarek,
Daria Banach, Karolina Harazin, Patryk Madziar, Kacper Markowicz
"Omnibus szkoły" - szkolny turniej wiedzy
I miejsce - Edyta Janosz III A
II miejsce - Rozalia Woźny III A
III miejsce - Monika Wosińska III A
Ogólnopolski konkurs plastyczny - "Orzeł biały - nasza duma"
Wyróżnienie: Bartłomiej Kozłowski 4b
Olivia Uryć 4b
WYNIKI XXI GMINNEGO PRZEGLĄDU PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ
Kategoria MŁODZIEŻ:
I miejsce: ex aequo Piotr Łomozik (kl. II A), Hanna Wojtaczka (kl. II C)
II miejsce: Aleksandra Ziebura (kl. II A)
Kategoria KLASY 4-6
I miejsce: Emilia Serafinowicz
Szkolny Konkurs Ortograficzny
I miejsce - Julia Daniluk 3 b
II miejsce - Weronika Pochcioł 3 c
III miejsce - Marcelina Data 3 b
wyróżnienie:
Agata Świętoniowska 3 c
Rafał Nawrocki 3 b
Julia Niezgoda 3 c
Karol Białas 3 b
XI Wojewódzki Konkurs Matematyczny "Z MATEMATYKĄ ZA PAN BRAT"
- udział: Julii Daniluk kl. 3 b
Gminny Konkurs Ortograficzny
II miejsce - Andrzej Gruszczyk kl.3 b
udział:
Julia Daniluk kl.III b, Weronika Pochcioł kl.3 c, Marcelina Data kl.3 b
Gminny Konkurs Przyrodniczo - Ekologiczny
II miejsce drużynowo: Natalia Świercz kl.III b, Marcelina Data kl.3 b, Nikola Janulek kl.3 b
Konkurs z przyrody dla klas 4-6
I miejsce - Michał Orlik kl.5 a
II miejsce - Szymon Juroszek kl.5 b
III miejsce - Olivia Uryć kl.5 b
Międzyszkolny Konkurs Papieski pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Pawłowice
Konkurs wiedzy o św. Janie Pawle II
III miejsce - Emilia Kubica kl.IIIB
XX Turniej Wiedzy o Gminie Pawłowice
II miejsce: Edyta Janosz - kl.III A
III miejsce: Zuzanna Król - kl. 7 a
Laureatka Konkursu Przedmiotowego z Fizyki
Emilia Brandys - kl.III A
Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego w Łące
Podróżowanie i turystyka
II miejsce - Wowra Karol kl.VIa
Szkolny Konkurs Matematyczny
I miejsce - Daniluk Julia kl.3 b
II miejsce - Gruszczyk Andrzej kl.3 b
III miejsce - Weronika Pochcioł kl.3 c
Gminny Konkurs Matematyczny
I miejsce - Julia Daniluk kl.3 b
Szkolny Konkurs Przyrodniczo - Ekologiczny
I miejsce - Świercz Natalia kl.3 b
II miejsce - Data Marcelina kl.3 b
III miejsce - Janulek Nikola kl.3 b
W konkursie brało udział 17 uczniów.
Konkurs "Malujemy z natury" - etap szkolny
Laureatami konkursu zostali:
Klasy I:
I miejsce - Hanna Pochcioł kl. Ia
II miejsce - Karolina Szadkowska kl. Ib
III miejsce - Ksawery Kirszniok kl. Ia
Klasy II:
I miejsce - Damian Musioł kl. IIa
II miejsce - Jan Bańczyk kl. IIa
III miejsce - Wiktoria Paszyna kl. IIa
Klasy III:
I miejsce - Weronika Pochcioł kl. IIIc
II miejsce - Julia Daniluk kl. IIIb
III miejsce - Nikola Janulek kl. IIIb
wyróżnienie: Agata Świętoniowska kl. IIIc
Międzygimnazjalny Festiwal Języków Obcych pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Pawłowice
indywidualnie:
I miejsce - Wiktor Swoboda (3A gimnazjum)
II miejsce - Piotr Łomozik (2A gimnazjum)
drużynowo:
II miejsce: Piotr Łomozik (2A), Wiktoria Macura (2A), Alicja Bieryt (2C), Ewa Pędziwiatr (2C), Mateusz Salik (2E),
Balbina Sikora (2E), Wiktor Swoboda (3A), Kamil Kotorc (3A), Paulina Niemczyk (3A), Emilia Kubica (3B) - gimnazjum
VIII Dzień Naukowy w LO Pawłowice pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Pawłowice
(chemia, fizyka, biologia, geografia) konkurencja drużynowa
III miejsce - Edyta Janosz, Maksymilian Mikołajczyk, Sławomir Ździebło - klasa 3A gimnazjum
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy
Laureat konkursu z Fizyki - Emilia Brandys - IIIA
Do drugiego etapu zakwalifikowali się:
GIMNAZJUM:
Matematyka:
Piotr Łomozik – II A
Fizyka:
Kamil Kotorc, Emila Brandys – III A
Język Angielski:
Wiktor Swoboda – III A
Wiedza o społeczeństwie:
Marta Gajda – III B
SZKOŁA PODSTAWOWA
Matematyka:
Zuzanna Król – 7 a
Monika Poloczek – 7 b
Gratulujemy!!!
ETAP SZKOLNY
JĘZYK POLSKI (GIM)
I miejsce - Pietrzyk Patrycja - IIId
II miejsce - Foks Anna - IIId
III miejsce - Macura Wiktoria - IIa
MATEMATYKA (GIM)
I miejsce - Łomozik Piotr - IIa
II miejsce - Badyna Dawid - IIIa
III miejsce - Kotorc Kamil - IIIa
JĘZYK POLSKI (SP)
I miejsce - Bartnik Julia – 7b
II miejsce: Toborek Natalia – 7a, Kusak Kaja – 7a
III miejsce: Laskowska Hanna - 7a
MATEMATYKA (SP)
I miejsce - Poloczek Monika – 7b
II miejsce - Król Zuzanna - 7a
III miejsce - Kufieta Konrad – 7c
JĘZYK ANGIELSKI (GIM)
I miejsce - Swoboda Wiktor - IIIa
II miejsce - Sikora Balbina - IIe
III miejsce - Rduch Konrad - IIIa
JĘZYK FRANCUSKI (GIM)
I miejsce - Kubica Emilia - IIIb
II miejsce - Pękal Wojciech - IIIb
III miejsce - Marek Patrycja - IIId
HISTORIA (GIM)
I miejsce - Foks Łukasz - IIb
II miejsce - Wosińska Monika – IIIa, Swoboda Wiktor - IIIa
III miejsce - Jurga Łukasz - IIIa
JĘZYK ANGIELSKI (SP)
I miejsce - Kusak Kaja - 7a
II miejsce - Kopeć Łukasz – 7b
III miejsce - Całus Szymon - 7a
JĘZYK NIEMIECKI (GIM)
I miejsce - Nowak Paweł - IIIb
II miejsce - Dziewirz Marlena – IIIc
III miejsce - Staniek Michał – IIIb, Brandys Emilia - IIIa
HISTORIA (SP)
I miejsce - Pawliczek Błażej - 6b, Porwisz Jakub – 7a
II miejsce - Gajda Grzegorz – 6a
III miejsce - Uryga Marcin – 7c
BIOLOGIA (GIM)
I miejsce - Woźny Rozalia - IIIa
II miejsce - Nowak Paweł – IIIb
III miejsce - Janosz Edyta – IIIa, Zdziebło Sławomir - IIIa
FIZYKA (GIM)
I miejsce - Kotorc Kamil – III a
II miejsce - Brandys Emilia – III a
III miejsce - Bartoszek Michał – III a
CHEMIA (GIM)
I miejsce - Kotorc Kamil – III a
II miejsce - Zdziebło Sławomir – III a
III miejsce -Broda Karolina – III a