Informacje o wpłacie na Radę Rodziców

Witamy rodziców oraz prawnych opiekunów  uczniów

naszej szkoły w roku szkolnym 2023/2024

Zapraszamy do współpracy i wpłat, dzięki Państwa wpłatom  jesteśmy w stanie zrealizować zamierzenia na korzyść wszystkich uczniów naszej szkoły!!!

Dziękujemy WSZYSTKIM TYM, KTÓRZY DOKONALI WPŁAT na Radę Rodziców  w ubiegłym roku szkolnym.

To właśnie Państwa wpłaty oraz zaangażowanie Rodziców w organizowanie zabawy karnawałowej (z której dochód wpłacony jest na konto RR) pomagają organizować dla uczniów różnego rodzaju przedsięwzięcia – wycieczki edukacyjne, dyskoteki, zabawy, eksponowanie osiągnięć uczniów, konkursy, nagrody dla uczniów za osiągnięcia  i wiele innych.

Wysokość dobrowolnej składki na RR wynosi  70 zł.

Rada Rodziców informuje, że wpłatę na Radę Rodziców można dokonać również na konto. W tym przypadku, prosimy przesłać potwierdzenie wpłaty do skarbnika klasowego.

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. J. Korczaka – Rada Rodziców
ul. Szkolna 1, 43-250 Pawłowice
75 8447 0005 0009 2526 2000 0006
Bank Spółdzielczy w Pawłowicach

Kwota wpłaty na rok 2023/2024 wynosi 70,00 zł.
Dokonując wpłaty na konto proszę podać: Imię i Nazwisko dziecka, klasa – np. Jan Kowalski IV B